Kabiny prysznicowe półokrągłe typ B

Premium Plus B Radaway kabina półokrągła z drzwiami jednoczęściowymi

W magazynie

1801,00 1848,00 szt. z VAT
SKU: premium-plus-b
Waga Brak danych
Wymiary 90 × 90 × 190 cm
Marka

Radaway

Seria

Premium Plus

Rozmiar Wymiar zewnętrzy kabiny - do zewnętrznej strony profila. Wymiar na brodzik.

Waga

37.93

Grubość szkła

5 mm

Kolor szkła

przejrzyste

,

brązowe

,

fabric

,

grafitowe

,

satinato

Sposób otwierania

Przesuwne

Wysokość

1900 mm

Kolor profili

Chrom

Strona otwierania drzwi Stojąc na zewnątrz kabiny: strona po której znajdują się zawiasy.

Odwarcalne

Jeżeli zastanawiasz się czy kabina Premium Plus B to rozwiązanie dla Ciebie spróbujemy pomóc.
Półokrągłe kabiny typu B to rzadko spotykane rozwiązanie o pojedynczych przesuwnych drzwiach.
Brodzik takiej kabiny nie dolega do ścian pod kątem prostym, jak w większości przypadków, a jest ścięty do wewnątrz i tym samym bardziej zaokrąglony.
Powstałe w ten sposób wcięcie jest czasem pomocne, gdy np na ścianie, w bardzo bliskiej odległości od kabiny, mamy np kaloryfer, szafkę itp.
Kabina przy samej ścianie jest wąska, ale rozszerza się, żeby przestrzeń kąpielowa była bardziej komfortowa. Miejsce styku ze ścianą murowaną to tylko 77cm, a największy wymiar zewnętrzny kabiny to aż 90x90cm.
Wejście do kabiny stanowią pojedyncze, półokrągłe drzwi przesuwne, dające spore i wygodne światło wejścia 61,5cm, ale żeby móc zamontować taką kabinę w swojej łazience trzeba mieć jedną stronę zabudowy nie zasłoniętą innymi elementami wyposażenia łazienki.
Kabina Premium Plus B jest odwracalna więc można ją zamontować jako wersję lewą lub prawą.
W ofercie Radaway znajdują się 2 brodziki pasujące do kabin Premium Plus B – Patmos B i Rodos B Compact, ale oczywiście można tę kabinę postawić na posadzce- pamiętając wówczas o jej faktycznym wymiarze gabarytowym.

Jak cała seria kabin Premium Plus Radaway tak i ta wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły. Wyposażona jest w podwójne, łożyskowane i skrętne rolki w eleganckiej chromowanej obudowie oraz w ergonomiczny i wygodny uchwyt drzwi. Drzwi kabiny można wypiąć i odchylić w celu wyczyszczenia, a odbojnik drzwi w skrajnym ich położeniu zapewnia bezpieczny i gładki przesuw.

Szyby kabiny Premium Plus B wykonane są z 5mm bezpiecznego szkła hartowanego, pokrytego fabrycznie powłoką Easy Clean- ułatwiającą utrzymanie szyb w czystości.