Aktualności, Nowości produktowe, Trendy w Designie

Nowa kolekcja kabiny prysznicowe szczotkowane

nowa kolekcja kabiny prysznicowe szczotkowane

W naszej ofercie pojawiły się nowe warianty kabin prysznicowych – Brushed Collection. Kabiny prysznicowe szczotkowane w kolorach złotym, miedzianym, niklowanym i GunMetal.

Kabiny prysznicowe szczotkowane to zapowiedź nowej ery w łazienkowych stylizacjach

Brushed Collection to cztery długo wyczekiwane nowe kolory, w których można nabyć kabiny prysznicowe w aż trzech seriach.

Furo Nowoczesne kabiny o drzwiach przesuwnych. Kabiny, których konstrukcja opiera się na dolnej prowadnicy i czystej pozbawionej elementów metalowych górze, kabiny są "lekkie" w odbiorze i pięknie wpasowują się w dzisiejsze projekty.

Essenza Pro  Flagowy model Radaway. W serii dostępny jest przekrój 10 różnych kabin w tym standardowa prostokątna, walk-in, półokrągła, pięciokątna, przyścienna, drzwi do wnęki i 2 wersje parawanów nawannowych. Zawias licowany z szybą pozwala drzwiom otwierać się skrzydłowo tylko na zewnątrz. Szczotkowane wykończenie złotych czy miedzianych profili i uchwytów znakomicie uzupełnia produkt i łazienkę zarazem

Modo New 4 rodzaje 8milimetrowych szyb walk-in w wariacjach m.in z wieszakiem na stałe punktowo mocowanym do szyby lub np stabilizacją "SL" dającą lepsze wykorzystanie powierzchni w kabinie bez konfliktu w deszczownicą.

szczotkowane-okucia-kabin-prysznicowych-nickel-brushed

Nikiel szczotkowany znakomita alternatywa dla błyszczących chromów

 

Kabina prysznicowa niklowana? Szczotkowana? wszechobecny w łazienkach chrom cały czas sprawdza się bardzo dobrze, ale kiedy chcesz swojej łazience nadać nieco bardziej wyrafinowanego charakteru szczotkowany nikiel będzie do wielu aranżacji odpowiedni. Style delikatnie industrialne, modern classic czy art déco na pewno docenią cieplejszy satynowy połysk, który pozwoli przełamać surowość stylu minimalistycznego.

szczotkowane-okucia-kabin-prysznicowych-gun_metal-brushed

GunMetal efekt spiżu​

 

Od czasów starożytnych symbol trwałości i niezmienności. Już sam kolor GunMetal na kabinie prysznicowej budzi respekt. Szczotkowane ciemnoszare zawiasy, okucia, profile w połączeniu z przejrzystą czystą szybą mają zimny i męski charakter. Twoja łazienka z taką kabiną: prostą, minimalistyczną, odwołującą się kolorem do surowego, zimnego metalu będzie maksymalnie wytworna.

szczotkowane-okucia-kabin-prysznicowych-gold_brushed

Złoto szczotkowane absolutny król dzisiejszych łazienek

 

Złoto w wersji szczotkowanej nie jest tak nachalne jak błyszczące złoto biżuteryjne. Kabina prysznicowa w złocie szczotkowanym jest stonowana, delikatna i dostojna, wspaniale współgra zarówno z białą calacattą, kwarcowymi zieleniami, pacyficznym odcieniem niebieskiego czy szarością i czernią granitu. Urozmaici i nada świeżości wielu projektom. Z szeroką ofertą złotej armatury jaką można spotkać na rynku stworzy jednorodne zapierające dech w piersiach wnętrze.

szczotkowane-okucia-kabin-prysznicowych-copper_brushed

Miedź szczotkowana top trend

 

Miedź to obecnie jeden z topowych trendów w aranżacji łazienek i z czystym sumieniem możemy mówić, że pretenduje to wyboru, który sprawdzi się na lata. Kabina prysznicowa w kolorze miedzi szczotkowanej niesamowicie uszlachetnia całą łazienkę. W połączeniu z armaturą i innymi elementami wyposażenia idealnie dopełni ciepłej, naturalnej i eleganckiej zarazem całości.

Skorzystaj z dostępnych na naszej stronie filtrów, aby wybrać pasujący do swojej łazienki kolor lub skontaktuj się z naszym doradcą.