Dostawa i Płatności

Kiedy otrzymam zamówiony towar?

Informacje odnośnie terminu dostawy zawarte są w statusach zamówień, które są zmieniane na każdym etapie kompletowania produktów. Zwróć informację na czasy realizacji poszczególnych towarów. Duża grupa asortymentu znajduje się na naszych lub partnerów magazynach, a inne dopiero muszą być wyprodukowane na zamówienie klienta.


Kiedy otrzymam zamówiony towar?

Po otrzymaniu wiadomości email ze statusem zamówienia - "wysłane", otrzymasz numer listu przewozowego wraz informacją o przewoźniku. Na stronie firmy kurierskiej jesteś w stanie na bieżąco obserwować co się dzieje z twoją przesyłką.
Firma Dachser wysyła wiadomość textową SMS, w potwierdzeniem przedziałów godzinowych dostaw zamówienia. Jeśli nie wybierzesz dogodnego dla Ciebie przedziału, kierowca sam zadecyduje o czasie dostawy.

lazy
Sposób dostawyforma płatnościMax Charge
Kabina prysznicowaprzelew89 PLN
Brodzikprzelew69 - 89 PLN
drobne akcesoriaprzelew25 PLN
Zestaw kabina + brodzikprzelew159 PLN

Czas dostawy

Standardowy czas dostawy towaru wynosi 24-48 h od zmiany statusy zamówienia na "wysłane". Do tego czasu wliczane są tylko dni robocze, bez weekendów i świąt.

Śledzenie przesyłki - Tracking

Linki do śledzenia przesyłek umieszczone są na stronie przewoźnika. Wpisując numer listu przewozowego, na bieżąco możesz śledzić losy swojej paczki