Dowiedz się czegoś o nas

Jesteśmy grupą ludzi, znajomych przyjaciół, rodziny, która od wielu lat doradza i świadczy usługi w wąskiej dziedzinie jaką są łazienki. Dzięki takiej specjalizacji, nabyliśmy duże doświadczenie asortymentowe i techniczne. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie na najbardziej zawiłe problemy. Jesteśmy zlokalizowani w Łodzi, co nie świadczy o tym że zajmujemy się tylko tym rynkiem. Nasze nowoczesne narzędzia pozwalają nam obsługiwać klientów z całej Polski, a nawet i Europy. Ponad 300 m2 magazynu, daje nam możliwość elastycznego podejścia do każdego klienta.

Odtwórz wideo

Co ludzie mówią o nas

Dla kogo świadczymy usługi

Zakres naszej pracy jest bardzo szeroki. W portfolio naszych klientów znajdują się architekci, instalatorzy, deweloperzy, jak i osoby fizyczne.

Każda z takich osób wymaga innego indywidualnego podejścia do rozwiązywania problemów. Obcowanie z kabinami prysznicowymi przez architekta to "chleb powszedni" - nie potrzebuje on zazwyczaj aż tak dużej asysty. Z kolei "Kowalski", który przeciętnie urządza swoją łazienkę raz na 10 lat, wymaga więcej uwagi i czasu.

Czym się zajmujemy na co dzień

Na co dzień, nasza praca jest żmudna i ustawiczna. Analizujemy rynek, tak aby produkty z naszej oferty, spełniały oczekiwania klienta. Aktualizujemy bazy danych produktowych oraz ich ceny. Uczestniczymy w szkoleniach produktowych i sami je organizujemy. A na koniec obsługujemy klienta w taki sposób, aby przy kolejnym remoncie do nas wrócił.

Nasza wizja

Nasze spojrzenie na prowadzenie jest proste. Korzystaj z wiedzy i doświadczenia, i przekazuj ją dalej. Ciągłe doskonalenie i nieodparta chęć poprawiania procesów, sprawiły, że jesteśmy w tym miejscu w którym jesteśmy. Doceniamy umiejętności i cieszymy się detalami, gdyż uważamy to z wielu małych rzeczy składa się nasz świat.